Г-н Петър Каменски награди победителите в Държавното индивидуално първенство по тенис на маса Печат Е-мейл
Написано от PR

От 31 май до 2 юни Панагюрище беше домакин на Държавно индивидуално първенство по тенис на маса, в което участваха близо 150 състезатели от цялата страна. Престижният спортен форум се проведе в зала "Арена Асарел".

Шампионка при жените стана Цветелина Георгиева от “Юнак”, Ардино. Панагюрище спечели бронз при женските двойки. Кръстина Иванова от СКТМ “Асарел Медет” и Елица Грънчарова от “Пи Понг”, София, станаха трети, отпадайки от шампионките Мария Йовкова  от “Комфорт”, Варна, и Калина Христова от “Юнак”, Ардино.

Днес след обяд се състоя церемонията по награждаване на призьорите, на която присъства и  г-н Петър  Каменски, временно изпълняващ длъжността кмет на Община Панагюрище. Той връчи наградите на  шампионите на двойки Йоан Величков и Стефан Димитров / “Марек Дигеста спорт”, Дупница/ и на индивидуалния шампион при мъжете Христо Христонов от “Боровец” , Горна Оряховица.